top of page
DSC09387.jpg

Простір

centzal1 (1)_edited.jpg

Центральна зала

Центральна зала Українського Дому — це найкраще місце для проведення самітів, конгресів, форумів, конференцій та шоу-програм. Серед головних переваг приміщення — універсальність. Простора мультифункціональна зала з високими стелями та розвиненими можливостями трансформації простору дозволяє створювати різноманітні конфігурації для розміщення гостей та виставкових об'єктів.

Велика зала

Велика зала Українського Дому орієнтована на проведення заходів ділового формату (конференції, презентації, семінари, круглі столи), а також художніх та спеціалізованих виставок.

velzal2_edited.jpg
malzal2_edited.jpg

Мала зала

Мала зала може використовуватися для проведення семінарів, зборів, конференцій, майстер-класів, художніх виставок, вернісажів та інших заходів. 

Кіноконцертна зала

У концертній залі Українського Дому створені ідеальні умови для проведення концертів, кінопоказів, театральних та естрадних постановок, шоу-програм, мюзиклів та інших культурно-розважальних заходів.

DSC09876_edited.png

Конференц-зала

Конференц-зала Українського Дому — оптимальна та зручна зала для проведення конференцій, презентацій, семінарів та інших заходів ділових та дискусійних форматів.

konfzal1_edited.jpg
hall3p1.jpg

Хол 3 поверху

Хол 3 поверху — ідеальне місце для проведення масштабних виставок, ярмарок та презентацій.

Хол 5 поверху

Хол 5 поверху — унікальне місце Українського Дому, звідки відкривається вид на перлини національного центру — масивну люстру та вітражі. Приміщення холу вдале для проведення різних виставок, ярмарок, показів, конференцій та презентацій.

hall5p1 (2)_edited.jpg
artgalzal1_edited.jpg

Арт-галерея

Арт-галерея — ідеальне місце для проведення будь-якого роду культурних заходів, художніх виставок, семінарів, конференцій.

zalprezf1_edited.jpg

Зала презентацій

Простора зала, розташована на 5 поверсі Українського Дому, ідеально підійде для проведення презентацій, конференцій, семінарів і ділових зустрічей.

bottom of page