top of page

Центральна зала

Центральна зала Українського Дому — це найкраще місце для проведення самітів, конгресів, форумів, конференцій та шоу-програм. Серед головних переваг приміщення — універсальність. Простора мультифункціональна зала з високими стелями та розвиненими можливостями трансформації простору дозволяє створювати різноманітні конфігурації для розміщення гостей та виставкових об'єктів. Це приміщення ідеально підійде для проведення масштабних подій з загальною кількістю учасників від 150 до 450 персон.

Площа та місткість

Загальна доступна площа становить 650 м²

Класичне розміщення — 200 осіб
Театральна розсадка — 450 осіб
Конференція або саміт у форматі круглого столу — 80 осіб

Можливості

Розташовані поруч Велика і Мала зали зазвичай використовуються для проведення перемовин, презентацій, тренінгів, майстер-класів, виставок та експозицій в межах проведення масштабних заходів.
Доступне технічне обладнання: світлодіодний екран 6 х 4 м, доступ до мережі Інтернет та Wi-Fi та мобільна система звукопідсилення. За необхідності можлива установка презентаційної техніки, проєктора, екрана, LCD панелі (обговорюється окремо). Електромережа Українського Дому дозволяє підключення додаткового обладнання потужністю до 50 кВт з будь-якого місця у приміщенні.

bottom of page