top of page
виставкова.png

Виставкова програма Українського Дому передбачає підтримку кураторських досліджень, стимулює міждисциплінарну співпрацю та спрямована на презентацію виставкових проєктів, а також реалізацію супутньої освітньої програми. 

 

Виставкова програма складається за принципом збалансованого представлення сучасного українського мистецтва та спадщини і занурення глядача у їх контексти з метою зміцнення культурного фундаменту, глибшого й об’ємнішого розуміння історичного спадку та сьогодення, осмислення майбутнього.


Виставкові проєкти Українського Дому є відкритим майданчиком для суспільного діалогу та рефлексії, простором реалізації творчих ідей, обміну досвідом, дослідженнями, думками для фахівців культурного сектору та залучених експертів інших галузей.
 

Перевага і виклик Національного центру — багатошарове архітектурне планування виставкових просторів, об'єднаних атріумом, яке дозволяє створювати масштабні та унікальні культурні проєкти, реалізовувати складні технічні та мультимедійні рішення, а  також представляти паралельно декілька виставкових проєктів на різних поверхах Українського Дому.

bottom of page