top of page

Правила відвідування Українського Дому

Український Дім завжди радий вітати гостей у межах своїх виставкових проєктів, кінопоказів, концертних програм, публічних обговорень тощо. Перед відвіданням наших заходів ознайомтеся, будь ласка, із правилами, наведеними нижче. Ваш візит до Українського Дому означатиме, що ви погоджуєтеся з ними і будете їх дотримуватися.

Ми збираємо, досліджуємо й представляємо українське мистецтво для того, щоб наші відвідувачі могли його бачити, вивчати і захоплюватися ним. Тому для нас важливі комфорт і безпека гостей під час перебування в Українському Домі. 

 • В Українському Домі абсолютно неприйнятна поведінка, яка в той чи інший спосіб може наразити на небезпеку відвідувачів, персонал і твори мистецтва.

 • Виставкові експонати потребують обережного ставлення, їх не можна торкатися — просимо пояснити це правило дітям і неухильно додержуватися його.

 • Відвідувачам категорично заборонено приносити в Український Дім будь-яку зброю, вибухові та легкозаймисті речовини, наркотики й алкоголь. 

 • Ми просимо переводити телефони на вібросигнал або у беззвучний режим, оскільки наші проєкти є мультимедійними і гучні звуки можуть заважати сприймати відео- та аудіоматеріали.

 • Ми часто фотографуємо і фільмуємо наші проєкти, тому відвідання Українського Дому передбачає, що наш гість автоматично надає згоду на знімання себе та використання фотографій, аудіо- та відеозаписів для будь-яких цілей інституції.
   

Також пропонуємо добірку відповідей на поширені запитання.

 • Який графік роботи Українського Дому?
  Під час роботи виставкових проєктів Український Дім відкритий для відвідувачів щодня, крім понеділка, з 11:00 до 19:00. Графік роботи адміністрації: понеділок — п’ятниця з 10:00 до 19:00, субота й неділя вихідні.
 • Скільки коштує квиток на виставку?
  Вартість квитків: повний — 100 грн, пільговий — 50 грн (для школярів та студентів). Вхід вільний для пенсіонерів, дітей до 7 років, людей з інвалідністю 1–2 групи, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій і членів їхніх родин, працівників музеїв, членів Національної спілки художників України, власників членських карток CIMAM, ICOM, AICA (за наявності дійсних посвідчень).
 • Як дізнатися про екскурсії і яка їхня вартість?
  Вартість квитка на виставку з екскурсією: повний — 150 грн, пільговий — 100 грн. Розклад екскурсій можна дізнатися на сайті та в соцмережах Українського Дому.
 • Чи можна придбати абонемент?
  Український Дім розвиває партнерську програму і пропонує придбати в касі абонемент — картку «Коло Дому», яка дає право на відвідування виставкових проєктів без обмежень для двох осіб протягом року.
 • Чи можна відвідувати Український Дім із тваринами?
  На жаль, ні. Ми однаково піклуємося про комфорт як наших гостей, так і їхніх домашніх улюбленців. Оскільки у просторі Українського Дому часто велелюдно, тварина може зазнати стресу й повестися непередбачувано, тому просимо вас залишити її вдома. Виняток — службовий собака-поводир.
 • Що робити, якщо відвідання виставки перервала повітряна тривога?
  Під час тривоги Український Дім не може гарантувати відвідувачам безпеку, тому експозиції не працюють. Під час тривоги відвідувачі мають залишити територію Українського Дому і пройти до найближчих укриттів, якими є станція метро «Майдан Незалежності» та підземний перехід за адресою вул. Хрещатик, 2. У крайньому разі за раптової небезпеки, коли немає часу дістатися до укриття, можна знайти прихисток у цокольному приміщенні Українського Дому (вхід із нижнього фоє). Якщо тривога перервала огляд експозиції і у вас немає часу чекати відбою, ви можете скористатися придбаним квитком ще раз — обравши будь-який зручний час у графіку виставки.
 • Чи можна фотографувати
в Українському Домі?
  Ми радіємо, коли бачимо ваші світлини з тегом Українського Дому у соцмережах (Instagram, Facebook). Просимо вас не використовувати спалах — він шкодить роботам. Комерційна зйомка також можлива, але лише після узгодження з адміністрацією (звертайтеся за телефонами: +380504653379, +380678122544).
 • Чи є в Українському Домі паркувальний майданчик?
  Запаркувати автівку на території Українського Дому не вийде, зате для велосипедистів ми обладнали зручну парковку ліворуч від головного входу. Пересуватися експозицією на самокатах, моноколесах, гіробордах, скейтбордах чи роликах заборонено, проте ці індивідуальні транспортні засоби ви можете залишити у відведеному місці на першому поверсі Українського Дому. Те саме, до речі, стосується габаритних речей, великих валіз і сумок — просимо їх залишати внизу і не брати із собою у виставкові зали.
 • Чи можна зайти в Український Дім із власною кавою?
  На першому поверсі Українського Дому працює кафе, де можна перекусити свіжою випічкою та випити кави або чаю. У разі якщо ви зайдете до нас із власним напоєм чи їжею, ми попросимо вас спуститися у простір кафе і завершити трапезу, перш ніж оглядати експозицію чи дивитися кіно.
 • Чи будівля Українського Дому доступна для всіх відвідувачів?
  В Українському Домі працює ліфт. Але оскільки будівля зводилася ще в 1980-х роках, 
то у плануванні її простору не враховано потреби людей, які користуються колісними кріслами, — 
і, на жаль, до повноцінної високовартісної реставрації ці потреби неможливо повною мірою задовольнити. Якщо ви користуєтеся колісним кріслом і прибули в Український Дім, зверніться до адміністратора у вхідній зоні.
bottom of page