top of page

Партнерська програма Коло Дому

Партнерська програма, яка об'єднує однодумців і партнерів навколо Українського Дому

DSC06894.JPG

Сьогодні в усьому світі сталою практикою для соціально відповідальних компаній та особистостей є участь у програмах із підтримки діяльності культурних інституцій.

 

Український Дім є культурним центром національного значення, має потужний потенціал для розвитку культурної сфери завдяки закладеному при його створенні змістовному наповненню, багатофункціональності та мультидисциплінарності, дієвості та активності, а також унікальній архітектурі та розташуванню в самому центрі столиці.

 

Упродовж тривалого часу Український Дім реалізує низку програм, як-от Виставкову, Кінопростір, Музичну, Літературну, Про_Українське, Діалогову платформу, Молодіжну та Освітню. Мистецькі проєкти в Українському Домі відвідують сотні тисяч українців, а охоплення в соціальних мережах сягає понад 1 млн користувачів за рік.

 

Сьогодні Український Дім є максимально відкритим для співпраці, має коло надійних партнерів, разом з якими розвиває розгалужену програмну діяльність, спрямовану на зміцнення культурного фундаменту, репрезентацію і пізнання української культури в її повноті, різноманітті та міжкультурних зв’язках. Відтак нині дозріли всі передумови для об’єднання навколо Українського Дому однодумців і партнерів та створення спільноти, яка стане осердям розвитку інституції.

 

Тож сьогодні Український Дім започатковує і презентує програму Коло Дому, покликану об’єднати організації, фонди та приватних осіб, які бажають бути причетними до розвитку ключової культурної інституції країни. Ця програма є адаптованим втіленням світової традиції клубної підтримки музеїв та інших закладів, з урахуванням сучасних реалій: сьогодні суспільство підтримує культурний центр, а він натомість реагує на актуальні події й надає більше можливостей для учасників програми підтримки, задовольняючи їхні потреби.  

 

Учасниками програми Коло Дому стануть партнери інституції, а також усі, хто придбає картку підтримки, яка виконуватиме функцію річного вхідного квитка для двох осіб на виставкові проєкти Українського Дому та надаватиме низку унікальних привілеїв, як-от запрошення на спеціальні події, концерти, кінопокази. 

 

Ця програма є надзвичайно важливою як для популяризації української культури, мистецьких ідей, досягнень, інновацій, так і для поширення в нашій країні практики підтримки культурної сфери з боку суспільства. Якщо ви хочете стати учасником культурного життя Українського Дому і разом з нами підтримувати розвиток культури в Україні, приєднуйтеся до програми Коло Дому — придбавши картку підтримки.

 

Дізнатися про умови участі у програмі Коло Дому можна за посиланням.

Додаткова інформація: 

Український Дім, Київ, вул. Хрещатик, 2

+38 050 465 33 79

bottom of page