top of page
музична.png

Музичні заходи в Українському Домі відбувалися повсякчас, проте лише віднедавна можемо говорити про Музичну програму як сформований напрямок діяльності інституції. Складові програми — окремі самодостатні концерти і менш масштабні виступи творчих колективів, інтегровані до проєктів інших програм, як-от Виставкової чи Молодіжної.  

 

Музична програма презентує класичні музичні твори, зразки народної пісні й сучасну українську музику. В Українському Домі виступають професійні фольклорні гурти, ансамбль української автентичної музики «Божичі», Камерний хор «Київ». Разом із тим тут дають електроакустичні концерти, а також проводять гучні музичні події, зокрема фестиваль найкращих українських кліпів року «Підсумковий зорепад релізів».

 

Важливо наголосити, що Музична програма не обмежується виступами виконавців. Її зміст доповнюють також освітні лекції — в онлайн-форматі на YouTube Українського Дому в рамках програми Про_Українське (наприклад, про бароковий партесний спів від музикознавиці Анни Гадецької) та офлайн-форматі (лекція «Як «Щедрик» став головною колядкою світу» від культорологині Тіни Пересунько поглибила контекст потужної виставки «ДоДому на Різдво»).

Події

Наразі заходів немає
bottom of page