top of page

Звернення про допомогу Українському Дому

Український Дім сьогодні опинився у складній ситуації і дуже потребує підтримки. Друзі, нам дуже-дуже потрібна підтримка кожного з вас.


Чинна госпрозрахункова форма діяльності на найближчий рік-два, а можливо і надалі, в умовах обмежень, для нас стала абсолютно нереалістичною, потрібні швидкі зміни та отримання бюджетного фінансування, а законодавчо визначених шляхів розв'язання проблеми не існує.


У нестандартній та непрогнозованій ситуації необхідні оперативні і нестандартні рішення. Постанова або розпорядження, які б регламентували саме цю дану ситуацію і не суперечили законодавству України.


З позитивного та людяного. Ми звертаємося до різних державних та урядових організацій. Нам реально хочуть допомогти і активно допомагають ДУС, Офіс Президента, Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної політики, Міністерство культури та міністр Олександр Ткаченко.


Але до сьогодні ситуацію ще не вирішено. Міністерство фінансів після розгляду наших звернень надало стандартні рекомендації, не прийнятні для нашої організації. Вже місяць наш колектив не отримує жодної зарплатні, а до цього два місяці більшість співробітників були у простої та отримували по 2-3 тисячі гривень, і це ті люди, які пропрацювали в УД по десять-двадцять і навіть тридцять років, але були низькооплачуваними і не мали заощаджень. Страшенно переживаємо за наших колег, за їх родини і їх моральний стан. Коштів на рахунку установи і нових надходжень немає, уся діяльність УД є публічною і не можливою сьогодні, адже усі комерційно вигідні для нас заходи багатолюдні і ще довго будуть забороненими.


Просимо вашої підтримки!!! Віримо, що ваші голоси у публічному просторі допоможуть розв'язати питання якнайшвидше. Віримо у потужний потенціал Українського Дому.

Віримо, що усе вирішимо разом.


Просимо написати слово на знак підтримки, якщо ви підтримуєте Український Дім, на

сторінці Українського Дома або під цим постом.


Також інформуємо про те, що ми робимо і як діємо у даній ситуації:

1. Розробили антикризовий покроковий план дій та відповідну комунікаційну стратегію.

2. Проаналізували та зафіксували всі можливі шляхи потенційних фінансових надходжень, щоденно працюємо над ними.

3. Запросили до співробітництва всіх потенційно можливих замовників послуг і партнерів.

4. Відкрили літній майданчик для роботи кафе і безпечного проведення різноманітних заходів на прилеглій території — від ділових, культурно-освітніх до спортивно-ігрових подій та родинного відпочинку.

5. Створили новий ресторан, який пропонує сучасну українську кухню і якісні послуги.

6. Розробили й активно працюємо над розгалуженою онлайн-платформою (онлайн виставки «У нас всі вдома» і «Культоб’єкт», проєкти «Щиро. Історії про...» і «Чисто: інформаційна протидія COVID-19»).

7. Підтримали ряд міжнародних партнерських проєктів — виставку Степана Рябченка

Strange Time та проєкт Аліси Кісіної Children of Vision.

8. Продовжуємо роботу над запланованими програмами — культурних ініціатив, виставковими, освітніми, молодіжними та діалоговими проєктами.

9. Плануємо нові унікальні програми та проєкти.

Commentaires


bottom of page