top of page

Як навколо своєї ініціативи створити дружнє комьюніті у маленькому місті

Коли живеш у маленькому місті, здається що згуртувати велику кількість людей біля своєї ініціативи легше, ніж, наприклад, у Києві, але все-таки це завдання з зірочкою. На прикладі молодіжної платформи LEAP з міста Рівне я виділив декілька пунктів того, як це зробили ми.


LEAP (Leadership Engagement Activism Program) — освітня платформа у м. Рівне від благодійної організації «Серце дітям України».


Нашим основним завданням є заохочення та залучення молоді до громадського активізму, волонтерства і благодійності.


Платформа існує з 2018 року і за цей час ми провели 12 освітніх проєктів (6 з яких у 2021 році). В команді працює 30 волонтерів та у кожного є свої задачі, які визначаються згідно з департаментом.


За 2021 рік ми змогли залучити понад 500 людей на наших заходах і створити неймовірне комьюніті навколо нашої платформи!


1. Тімбілдінги для волонтерів — особливо це класно перед початком якогось проєкту. Це дозволяє створити класну атмосферу серед волонтерів, а потім поширювати її з учасниками заходу.


2. Мініінтерв'ю з учасниками проєкту — просто підійти до людини та спитати як у неї справи допоможе запам'ятатися в її голові та покращити їй враження.


3. Спільний чат — ми створили чат з учасниками всіх проєктів і там дуже часто спілкуємось на різні теми і ділимось різними можливостями та проєктами, які можна відвідати.


4. Спільне відвідування інших заходів — разом з нашими волонтерами та учасниками заходів ми ходимо на різні проєкти інших ГО нашого міста.


5. Ігри — літом коли у всіх було багато вільного часу ми щовечора збирались у голосовому чаті в Discord та грали в The Jackbox Party. Це збірники різних ігор, які всім дуже подобались і завдяки цій грі у нас з'явилось багато локальних мемів які ми використовуємо досі.


6. Рефлексії — їх класно проводити останньою активністю в день проєкту або після командної зустрічі, це дозволить трішки розвантажитись та розслабитись.


7. Instagram сторінка — на нашій сторінці ми не тільки анонсуємо наші проєкти, а і піднімаємо важливі теми в українському суспільстві. Для нас важливо щоб люди сприймали нас не тільки, як молодіжну платформу, що проводить проєкти, а й як людей з активною громадянською позицією.


Дотримуючись цих невеличких правил у нас вийшло зібрати навколо нашої платформи неймовірно заряджених та активних підлітків, яке постійно збільшується!

Успіхів!


Автор статті — Ілля Пих

Comentários


bottom of page