top of page
fb event_edited.jpg
Виставка «Звуки Міста»: «Почуй, побач та відчуй Україну!»

З 19 листопада по1 грудня Національний центр «Український дім» представлятиме виставку «Звуки Міста», що об'єднала мистецтво та технології.


«Почуй, побач та відчуй Україну!» – заклик до аудіовізуальної подорожі рідними містами Батьківщини. Кожне місто у вигляді артоб'єкта втілює спогади та розмірковування українців, яких пов'язує калейдоскоп автентичних звуків. Так 7 міст України були записані та трансформовані в сім скульптур за допомогою спеціальних програм звукового дизайну та 3D-візуалізації.


Протягом року кожна з 7 скульптур з'являлась у визначних місцях Одеси, Дніпра, Львова, Маріуполя, Харкова та Криму (офіс Кримської Платформи), а Київ став заключним містом синтезу мистецтва та технологій, що об'єднує звучання регіонів України.


Міждисциплінарний проєкт «Звуки Міста» ініційований продюсеркою GOODMEDIA Альоною Тимошенко, засновницею Spilne Art Наталею Ткаченко та співзасновницею студії аудіовізуального дизайну NotJustForm Лєрою Гінзбург до 30-річчя Незалежності України, об’єднав 117 неймовірних людей різних професій. Команда провела 210 хвилин за прослуховуванням та аналізом 2475 записаних звуків, переглянула 280 форм трансформованих звуків, використала 52 години віртуальної реальності та 5 тонн металу для втілення артоб’єктів.


Долучитися до сплетіння історії та інновацій містяни та гості столиці зможуть вже з 19 листопада. На виставці їх чекає 7 артоб'єктів, які є синергією віртуальної реальності, сучасної скульптурної форми та аудіального звучання Києва, Львова, Одеси, Маріуполя, Харкова, Дніпра та Криму. Технічний партнер заходу — ELDORADO.


Організатори:

GOODMEDIA

Spilne Art

Національний центр «Український дім»


Технічний партнер заходу — ELDORADO.

bottom of page