top of page
fb event_edited.jpg
Небачена Сила

«Небачена Сила» — виставка про сучасний ненасильницький опір українців в окупації та його прояви в різних формах мистецтва — відкриється 18 травня на 5-му поверсі Українського Дому.


У виставковому просторі об’єднано численні інформаційні, мистецькі та інтерактивні елементи. Секції, присвячені рухам «Зла Мавка» та «Жовта Стрічка», сусідитимуть з відео Ukraïner із проєкту «Деокупація», поетична інсталяція від PEN Ukraine — з відеоісторіями про поранені об’єкти культури в Тростянці та Охтирці, а експозиція, в якій представлені роботи Марії Куліковської, Алевтини Кахідзе, Лії Достлєвої, Юлії По, Еміне Зіятдінової, Діани Берг, Юлії Данилевської, Яни Голуб'ятникової, Альони Маляренко — зі стіною cолідарності «Залиш свою підтримку опору».


Графік роботи:

Вівторок — неділя,

11:00 — 19:00,

понеділок — вихідний.


Вартість квитків (спільний з виставковим проєктом «Протагоністи. Живописний заповідник / Паризька комуна»):

повний — 100 грн,

пільговий — 50 грн (для школярів та студентів).


Вхід вільний для:

пенсіонерів, дітей до 7 років, осіб з інвалідністю 1–2 групи, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій, учасників АТО та членів їхніх родин, військовослужбовців строкової служби, працівників музеїв, членів Національної спілки художників України, власників членських карток CIMAM, ICOM, AICA (за наявності дійсних посвідчень).

bottom of page