top of page
fb event_edited.jpg
Ательє мрій

«Ательє мрій» — виставка про мрії українських дітей під час війни, організована Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), — відкриється 22 лютого о 18:00 у Києві в Національному центрі «Український Дім».


На виставці експонуватимуться спільнотвори дітей та відомих митців і мисткинь — Маші Реви, Ксенії Білик, Юрія Болса, Антона Логова, — які об’єднала в одному просторі кураторка та засновниця ГО «Порт Культури» Катя Тейлор.


Велика виставкова зала присвячена мистецьким роботам, що створювалися з лютого 2022 року дітьми та молоддю з понад 50 громад України в межах креативних програм від ГО «Культурна платформа Закарпаття» та ЮНІСЕФ. Артоб'єкти представлені в жанрах: музика, сучасне мистецтво, дизайн, саунд-дизайн, режисура, блогінг.


На час проведення виставки Український Дім стане простором, де юні відвідувачі зможуть дивитися на мистецтво, створене іншими дітьми, взаємодіяти з ним, пробувати себе у творчості на безоплатних майстеркласах, воркшопах та інтерактивних сесіях. Менторами у програмі будуть хореограф Анатолій Сачівко, дизайнер Данило Шуліпа, інді-поп гурт ТОНКА та інші митці в межах креативної програми від ГО «Культурна платформа Закарпаття».


Виставка працюватиме з 22 лютого до 3 березня щодня з 11:00 до 19:00 (крім понеділка). Вхід вільний.


Розклад подій та реєстрація на них для дітей і молоді: Ательє Мрій — Spilno Camp

bottom of page